Почетна тагови шакира

таг: шакира

Џеј Ло ја учи Шакира како да ‘тверка’ – хит снимка...

Џенифер Лопез ја подучила својата колешка Шакира како да 'мрда' со колковите, додека биле на проба за познатиот натпревар „Супер боул“, а многу фанови...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО