Почетна тагови ракитиќ

таг: ракитиќ

Нејмар, Дибала, Ериксен, Икарди… – трансфери кои чекаат на реализација ова...

Остануваат уште неколку недели од летниот преоден рок, а до крајот на истиот се очекува да се реализираат уште големи трансфери. Прв на листата е Нејмар кој скоро сигурно...

Започна потерата по Ракитиќ – Интер подготви 35, Барса бара 45...

Се погласните приказни за тоа дека кариерата на Иван Ракитиќ е се подалеку од Барселона ги разгоре шпекулациите за можниот трансфер во...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
fog
-1.3 ° C
-1 °
-1.7 °
100 %
1kmh
90 %
Sat
6 °
Sun
4 °
Mon
5 °
Tue
4 °
Wed
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО