Почетна тагови Премиер лифа

таг: Премиер лифа

Мароканскиот “волшебник” пристигнува на Сан Сиро.

Хаким Зијек набрзо може да стане нов играч на Италијанскиот шампион, Милан. Според информациите кој ги пренесува "Калчомеркато", Мароканецот стапил во контакт со Паоло Малдини...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО