Почетна тагови премиер албанец

таг: премиер албанец

“Анонимус” до партиите: Со Албанец премиер ќе ја превртиме Македонија наопаку

Хакерската група од Македонија, "AnonOpsMKD", дел од глобалната група "Anonymous", која на денот на изборите го нападна агрегатот "Time.mk", прати закана до сите македонски...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО