Почетна тагови одмор

таг: одмор

Летувања: Најверојатно во Грција ќе може и порано и тоа без...

Многу македонски граѓани со нетрпение чекаат Грција да објави дека ќе ги отвори своите граници пред странските туристи пред крајниот рок, што се чини...

ОДМОР ОД СРЕДИНАТА НА ЈУНИ: Само Балканците овој период ќе уживаат...

Во Грција може да се оди на одмор од средината на јуни, но ова важи само за туристите од Балканот. Туристичките објекти јужниот сосед планира...

Сицилија ви плаќа да ја посетите штом заврши пандемијата на коронавирусот

Земјите ширум светот почнуваат да размислуваат како повторно да привлечат туристи, но Сицилија веќе има план! Италијанскиот остров Сицилија е многу популарен помеѓу туристите – барем беше,...

Домашните гости можат да ја спасат туристичката сезона: Дали би летувале...

Туристичкиот сектор објективно гледано е најпогоден од мерките за изолација наметнати поради епидемијата на коронавирусот. Оценка на хотелиерите е дека доколку мерките за изолација...

На одморот му нема крај: Лила на нова дестинација и во...

Грција, Турција, Охрид… а сега и Црна Гора, за познатата ТВ водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска, летото се восприема во целост, од почеток до...

Се соблекоа познатите Србинки: Бујни однапред, сочни одзади и го запалија...

Српските актерки, пејачки и водителки спасот од високите температури го најдоа покрај вода каде ги истакнаа своите згодни тела во бикини. Познатите дами ги минуваат...

Водителката од утринската на Сител на плажа со ќерката – Елена...

Водителката Елена Стојановска која важи за едно од најубавите наши ТВ лица, ужива во семејниот одмор. Елена објави емотивна фотографија на која е во...

Андријана Јаневска позираше пред сопругот во бикини, а коментарот од Мијата...

Пејачката и виолинистка Андријана Јаневска како по некоја традиција, секое лето редовно објавува фотографии од дестинацијата на нејзиниот семеен летен одмор, но со фокус...

Катица Јанева се врати на работа, нема добиено покана за распит...

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е вратена од годишен одмор и од денеска е официјално на работа, но засега не е повикана да даде...

Евростат: 61,2 отсто од Македонците не можат да си дозволат одмор

Според податоците на Евростат, 61,2 отсто од граѓаните на Северна Македонија не можат да си дозволат седумдневен одмор во некое одморалиште во текот на...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
79 %
0.9kmh
90 %
Wed
7 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
13 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО