Почетна тагови одмор

таг: одмор

Кристијано Роналдо ужива во вила од 630 квадрати во Грција: Погледнете...

Португалскиот фудбалски ас, Кристијано Роналдо, заедно со семејството летово реши да ужива во Грција, во местото Коста Наварино. Шпанските медиуми се обидоа да ја...

„Ги спакувавте ли патлиџаните за на одмор?“ – а вие, да...

Дојде време уплав да те фати од прашањето „Каде годинава на одмор?“   Сведоци сме на линч кон луѓето кои одморите решиле да ги поминат поскромно,...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
79 %
0.9kmh
90 %
Wed
7 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
13 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО