Почетна тагови одмор

таг: одмор

Каде одат Грците на одмор А НИЕ НЕ ГИ ЗНАЕМЕ ТИЕ...

Баш им е гајлена Грците, морето им е пред нивната куќа, така што не мора да одат никаде! Точно, за многумина кои живеат во...

Фото: Лепа Брена и Нина Бадриќ уживаат на јахта

„Кога животот ќе ти даде лимони, направи лимонада“. Лепа Брена(59) од мај е на одмор. Со сопругот Боба Живоиновиќ крстарат на јахта, а последниве денови...

После Монако и Италија, дојде и Хрватска – Кога си Лепа...

Меѓу оние кои решија летово да одат на одмор во Хрватска е и редовната гостинка Лепа Брена. Откако беше на одмор во Италија со семејството,...

Потег на угостител ги разбесни Хрватите – поради пораката на влез...

Забраната за влез во ресторан за луѓето кои се вратиле од одмор од Хрватска, која била истакната на влезот во еден угостителски објект во...

Километарски редици за тестирање од корона, за да можат да можат...

Овие километарски гужви не се бидејќи се делат бесплатно леб и храна, туку да се извади тест за да можат да одат на годишен...

Џорџина во бикини му седна на Роналдо во скут, а тој...

Свршеницата на Кристијано Роналдо, Џорџина, е постојано активна на социјалната мрежа Инстаграм, но кога тој че објави заеднички моменти, тогаш настанува вистински хаос меѓу...

Хорор-одмор: На Николина Пишек и сопругот им украле пари и накит...

Николина Пишек и нејзиниот сопруг Видое Ристовиќ, како што тврди водителката, беа исфрлени од вилата на Брач, која ја изнајмиле на 14 дена за...

10 чудесни места за одмор кои како да не се од...

Нереалните кадри од објективот на младиот белгиски фотограф, кажуваат илјада зборови, поради тоа видете ги и уживајте во нив. Белгискиот фотограф Себастиен Наги, до свои...

Македонија и Србија заедно на одмор во Охрид

Откако Грција ги спушти рампите за српските туристи Охрид останува единствена одлична локација на која очигледно за лежај повеќе ќе се борат и македонските...

Цело семејство одеше на море со него: Омилениот автомобил на цела...

Се потсетуваме на најомилениот југословенски автомобил на сите времиња... Најпопуларниот автомобил во поранешка Југославија, без сомнеж беше легендарната застава 750 - на сите омиленото „Фиќо“. Генерациите...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
-4 ° C
-4 °
-4 °
92 %
0.1kmh
0 %
Thu
12 °
Fri
12 °
Sat
12 °
Sun
10 °
Mon
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО