Почетна тагови навивачка песна

таг: навивачка песна

Ова мора да го слушнете: Турбо фолк навивачка песна за Вардар...

По освојувањето на европската титула во Келн, за ракометарите на Вардар беа создадени повеќе навивачки песни. Најновата е турбо фолк! Ја пее Влатко Алексовски од...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО