Почетна тагови навивачи

таг: навивачи

Навивачите на Косово најавија спектакл и тоа на границата со –...

Репрезентатијата на Косово утринава треба да допатува во Скопје за утрешната историска пресметка во полуфиналниот бараж за пласман на Евро 2020, а навивачите кај...

Германско семејство „лудува“ за Вардар – имаат желба да го гледаат...

Двете шампионски титули во три години, играњето со срце, и кога од аутсајдер излегува на крај како шампион на Европа му донесе на Вардар...

Од херој до омразена личност: Плакетата на Гризман во Мадрид е...

Навивачите на Атлетико Мадрид почнуваат да се навикнуваат на живот без Антоан Гризман. Фантастичниот Французин ова лето ги напушти „Јорганџиите“ и потпиша за Барселона, а...

Еуфорија во Милано, пречек за Лукаку на аеродром (ВИДЕО)

Пристигнувањето на Ромелу Лукаку на аеродромот во Милано беше еуфорично пречекано од навивачите на Интер, но и од бројни италијански медиуми. Сагата на Белгиецот...

ХАОС ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ: ПОЧНАА ПРОБЛЕМИТЕ СО ПОЛСКИТЕ НАВИВАЧИ (ВИДЕО)

На ден пред утрешниот дуел меѓу Македонија и Полска во рамките на квалификациите за пласман на ЕУРО 2020 во нашиот главен град веќе има...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО