Почетна тагови моника игнова

таг: моника игнова

Филип Кузмановски стави крај на ергенскиот живот: Се сврши со братучетката...

Македонскиот ракометар Филип Кузмановски реши да стави крај на ергенскиот живот. Имено, Филип во еден ресторан пред најбилиските ја побара за сопруга својата девојка, Моника...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО