Почетна тагови мисајловски владо

таг: мисајловски владо

МВР со детали за експлозивната направа поставена во пекара на Владо...

На 21.06.2020 во 03.40 часот било пријавено дека на ул.“Ѓорче Петров“  излегува чад од пекара сопственост на Б.М. (62), а претходно се слушнало детонација. По...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО