Почетна тагови миленко

таг: миленко

Неделковски му одговори на Митко Јанчев: Мите лимунада е лажовчина од...

Како сведок, уште попрецизно организатор на “ручекот во Зелениково”, да констатирам: МИТЕ ЛИМУНАДА Е ЛАЖОВЧИНА ОД КАЛИБРОТ НА НЕГОВИТЕ МЕНТОРИ ЗАЕВИ. ЛАЖОВ над лажовите, напиша...

Миленко: Оваа Влада е на апарати – се чека само некој...

Новинарот Миленко Неделковски, денес преку два свои статуси ги коментира настанати кои се случија кај нас и во регионот, во текот на вчерашниот ден. Околу...

Миленко: Се замишљаше Корлеоне, испадна Бени Хил – на Сашо Мијалков...

Миленко Неделковски: „На Сашо Бебо/Ши птар Мијалков веќе никој не му се плаши. Ниту крим иналци, ниту вработени во МВР, ниту членови на ВМРО...

Миленко: Мора да се отпуштат од работа 10 до 12 илјади...

Во изминатитете триесет години плурализам, партиите како доаѓаа на власт, своите партиски активисти, роднини и пријатели, си ги вработуваа во државната администрација и јавните...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО