Почетна тагови миконос

таг: миконос

Туристите на овој грчки остров секоја вечер пијат алкохол и се...

Иновативната IV терапија која го “убива“ мамурлукот се појавила минатата година на Миконос, а оваа година станала секојдневие за туристите кои на овој остров...

Милица Павловиќ со жешки слики од Миконос (ФОТО)

Српската пејачка Милица Павловиќ по гламурозната прослава на својот роденден, каде направи незаборавна журка за своите најблиски пријатели и соработници, реши малку да „крене...

Вакво нешто никогаш не сте виделе: Журка на израелски милијардер на...

Израелскиот милијардер и претседател на шпанскиот фудбалски клуб Атлетико Мадрид, 64 годинишниот Идан Офер, направи една од најспектакуларните забави на грчкиот остров Миконос, славејќи...

Мелита е на Миконос и мака мачи да ги врати градите...

екогашната водителка Мелита Ракиќевиќ на плажа на Миконос позираше во жолто бикини во кое ги истакна атрибутите во прв план.

Адријана Лима “уловена” со новото момче, турскиот бизнисмен, на одмор во...

Познатата манекенка Адријана Лима повторно “запливала” во љубовните води, а нејзиното ново момче е турскиот бизнисмен Емир Ујар. Парот бил “фатен” како заедно шета на...

(ФОТО) Деле Али „камен“ пијан на одмор на Миконос

Англискиот репрезентативец и фудбалер на Тотенхем, Деле Али го фатија папараци како едвај оди додека е во алкохолизирана состојба на 33 степени Целзиусови степени...

ТУРИСТ ВО ГРЦИЈА ПЛАТИ СМЕТКА ОД 130 ЕВРА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА...

Турист платил сметка од 130 евра на грчкиот остров Родос за чистење на ушите. Според телевизијата Скај тоа е нов случај на „пројава на печалење...

Туристите почнаа да го избегнуваат еден од најпопуларните грчки острови, а...

Грчката полиција почнала со редовни инспекции на грчкиот остров Миконос, по големиот број на жалби од туристите. Туристите плаќале сметки во рестораните дури и до...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
5.7 ° C
6.7 °
3.9 °
75 %
2.1kmh
98 %
Wed
17 °
Thu
8 °
Fri
9 °
Sat
9 °
Sun
4 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО