Почетна тагови мерцедес

таг: мерцедес

Имотен лист: Сопругата на министерот Венко Филипче се подновила со нов...

Во имотниот лист на министерот за здравство Венко Филипче, внесен е и нов мерцедес купен оваа година на име на неговата сопруга Ана, а...

Мерцедес го претстави воланот на иднината

Новата Е-класа го носи најмодерниот волан што некогаш сме го виделе ... Мерцедес го претстави надградениот Е-Класа од 2021 година во март, но сега компанијата...

Владата ќе плати 53.000 евра за нови гуми за мерцедесот

Cлyжбaтa за општи и заеднички paботи при Владата на Р.Македонија склучи договор со „Мак Ауто Стар“ за набавка на пневматици за блиндиpaниот „Мерцедес“ во...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО