Почетна тагови Матеуш Поњтика

таг: Матеуш Поњтика

Македонија ја декласира Полска (ВИДЕО)

Македонската кошаркарска репрезентација имаше еден од најдобрите мечеви во својата понива историја. На гостувањето во Полска, нашите момци ја...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО