Почетна тагови Матадорот

таг: Матадорот

Кавани пред враќање во Италија

Единсон Кавани е на чекор до враќање на "чизмата". Откако стана јасно дека по завршувањето на договорот со Манчестер Јунајтед ќе мора да бара нова...

“Матадорот” се враќа во Италија

Едисон Кавани на крајот од сезоната ќе го напушти “Олд Трафорд”. На уругваецот му истекува актуелниот договор со “црвените ѓаволи” а повеќе од сигурно е...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО