Почетна тагови масерка

таг: масерка

Драма на Халкидики: Жена од Кина насилно се обидела да измасира...

Туристи кои завчера се нашле во еден од баровите на плажа на Халкидики можеле да присуствуват на прилично бизарна и несекојдневна сцена на киднапирње...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО