Почетна тагови марија шерифовиќ

таг: марија шерифовиќ

Марија Шерифовиќ: „Тоше Проески е единствениот изведувач со кој сакав да...

Марија Шерифовиќ важи за една од најдобрите пејачки во регионот  која благодарение на својот вокал ги полни сите сали каде и се појави. Марија зад...

„Нема повеќе пари од пеење“: Марија Шерифовиќ ја менува професијата

Веќе е општо познато дека пандемијата на коронавирусот ги остави музичарите без работа, откако беше наложено да се откажат сите настапи. Поради тоа, пејачката Марија...

Марија Шерифовиќ имала три неуспешни обиди на вештачко оплодување?

Добро познато е дека поипуларната српска поп-пејачка Марија Шерифовиќ (35) сака да се оставари во улогата на мајка и да има наследник. Околу ова во...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
93 %
0.5kmh
0 %
Sun
17 °
Mon
19 °
Tue
19 °
Wed
19 °
Thu
17 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО