Почетна тагови манастир

таг: манастир

(ВИДЕО) ГОСПОД Е ГОЛЕМ: Девојче кое беше со инвалидитет и не...

Девојче кое беше со инвалидитет и не подвижно почна да оди, по молитвите на светиот старец. Видеото е снимено во еден манастир во Грција на...

ИЗБРКАНИОТ РУСКИ ПОП СИ ГО ОСВОИ МАНАСТИРОТ СО ПОМОШ НА КОЗАЦИ

Проминентен православен свештеник на кого му беше забрането да проповеда заради негирањето на коронавирусот (и се по ред), го стави под опсада матичниот манастир...

26 годишна девојка од Охрид со сведоштво: Преспав во манастирот Острог...

Почитувани НМД. Ја прочитав статијата за Бигорски, па и јас сакам да го споделам моето искуство. Имам 26. Години, две години бев болна од анемија...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО