Почетна тагови малме

таг: малме

Александар Ивановски: Ибрахимовиќ не само што ни заби нож в грб,...

Навивачите на Малме уште не можат да му простат на Златан Ибрахимовиќ тоа што финансиски влезе во ривалскиот клуб Хамарби. Легендарниот фудбалер откупи 25% од...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО