Почетна тагови Малком Брогдон

таг: Малком Брогдон

NBA-Бостон Селтикс со одлично засилување

Бостон Селтикс сериозно се засилува пред престојното првенство. По пристигнувањето на Демиан Лилард во Милвоки, "селтикси" ангажираа одличен играч кој штотуку го напушти составот на...

NBA-Тимовите се менуваат од минута во минута

Втор ден по ред, NBA лигата е во центарот на вниманието. Јута Џез и Минесота Тимберволвус направија трампа. Трикратниот најдобар дефанзивец, Руди Гоберт пристигнува во...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО