Почетна тагови македонија вечна

таг: македонија вечна

Безмилосно го фати кучето за нозе и го фрли во езерото,...

Шокантно видео од вчера се споделува на социјалната мрежа Твитер каде се гледа момче како на брутален начин фрла куче во водите, на она...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО