Почетна тагови македонец

таг: македонец

Германската полиција уапси Македонец, а потоа останале фрапирани

Македонски државјанин предводел петчлена криминална група што „опепирала“ низ Германија. Уапсени биле во трговски центар во Дортмунд, по што полицајците откриле дека водачот на...

Македонец поради Погба не доби 11.000 евра, па кршеше телевизори во...

Кога ќе се налути Македонец… Посебно ако на обложувачко ливче не добие 11.000 евра само поради еден промашен пенал. Урнебесно видео до кое дојде...

Сообраќајната полиција казни Македонец во Дубровник со 1 500 евра

Македонец е казнет за тежок сообраќаен прекршок во центарот на Дубровник , поради возење во алкохолизирана состојба. Најголемата казна што во текот на минатата недела...

Македонец на плажа

Едно старо, ама добро текстче, таман пред да почнеме да се среќаваме по плажи. Вреди да споделите, за да се знае кој е главен...

Нови детали од нападот на Малта: Целиот остров го бара Србинот...

Малтешката полиција започнала масовна потера по еден Србин по нападот со нож кој се случил во Бугиба. Како што пренесуваат локалните медиуми, полицијата го третира...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО