Почетна тагови мадс тим

таг: мадс тим

Поранешен соиграч на Кристијано Роналдо: „Го малтретираа, но никогаш досега не...

Одлучноста и опсесијата на Кристијано Роналдо се причините поради кои тој е еден од најдобрите играчи на светот, тврди неговиот поранешен соиграч од Манчестер...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО