Почетна тагови Лу Алсиндор

таг: Лу Алсиндор

НБА колумна на Димитар Младеновски-“Министерот за одбрана” Елмор Смит

Елмор Смит е еден од најуникатните и најквалитетни играчи за кој (можеби) не сте слушнале. Уште во средношколските денови (во родната Џорџија) во Белард Хадсон...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО