Почетна тагови ловец

таг: ловец

Крвава борба на ловец со питон , долг над пет метри...

Ловецот Мајк Кимел досега уловил стотици змии, но неговиот последен улов е навистина огромен и не се откажа без борба. Мајк фатил бурмански питон долг...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО