Почетна тагови Лонзо

таг: Лонзо

NBA-Шампионот не го преживеа осилото (ВИДЕО)

Актуелниот шампион, Милвоки Бакс го положи оружјето пред младиот тим на Шарлот Хорнетс. Синоќа во "Спектрум" центарот, "стршлените" повторно пружија одлична игра и стигнаа до...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО