Почетна тагови Ли-Менг Јан

таг: Ли-Менг Јан

Кина ја создаде короната во воена лабораторија, тврди кинеска докторка Ли-Менг...

Кинескиот лекар Ли-Менг Јан, која избега од татковината затоа што добиваше закани, тврди дека вирусот корона потекнува од воена лабораторија и дека Светската здравствена...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО