Почетна тагови кучиња

таг: кучиња

Повторно искасани скопјани од кучиња скитници

Две лица биле каснати од куче во текот на вчерашниот ден во Скопје. –Во 11.30 часот во полициската станица Гази Баба, 62-годишниот М.М. од Скопје...

(ВИДЕО) Хаос во Барселона: Окупирани колите на Меси и Суарес поради...

Двете големи ѕвезди на Барселона, Лионел Меси и Луис Суарес ги бројат последните денови од летниот одмор и наскоро треба да се приклучат на...

Маж со пушка се шета кај Кванташки пазар, очевидци тврдат дека...

Возрасен маж е забележан со пушка во околината кај поранешна А1 телевизија, кај Кванташки пазар. Очевидци тврдат дека тој убива кучиња скитници, а на социјалните...

Мачките и кучињата се природни емпати: Тие ја впиваат негативната енергија...

Врската помеѓу нас и начите домашни миленичиња може да биде многу моќна и интензивна. Иако не можеме со нив директно да комуницираме преку говор,...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Wed
10 °
Thu
14 °
Fri
14 °
Sat
10 °
Sun
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО