Почетна тагови кревет

таг: кревет

Жените во овие три хороскопски знаци се незаситни во кревет

Хороскопските знаци се многу различни во сексот, па затоа не е ни чудно што некои од нив повеќе уживаат во игри во спалната соба...

Бизарен оглас кружи на интернет: „Се продава креветот на кој почина...

Уснија Реџепова беше една од најголемите sвезди од седумдесеттите и осумдесеттите години, па дури и деведесеттите, кога жареше и палеше со песните и изгледот. Заедно...

Во Јапонија мажот и жената не спијат во ист кревет: Имаат...

Без оглед колку е мал нивниот дом, како и другите различни навики, сопружниците во Јапонија најчесто одбираат да спијат барем во одделни кревети, ако...

Што ги прави мажите да бидат подобри љубовници?

Многу фактори влијаат на тоа каков љубовник е мажот, дали сексот ќе биде добар или лош, но истражувањата покажаа дека само една карактеристика укажува...

Од лично искуство открила кој тип на мажи се најлоши во...

Многу работи влијаат на тоа дали ќе бидете добар љубовник, а секс блогерката Надиа Бокодиа во својата колумна, врз основа на личното искуство, открила...

Брачната двојка Плевнеш открива: Имаме ноќна активност која трае 4 часа...

Брачната двојка Плевнеш во интервју за естрадниот магазин „Бекстејџ“ зборуваа за својот брак, ја раскажаа љубовната приказна, но открија и детали поврзани со нивната...

(+18) Ѝ го “позајмила” партнерот на својата најдобра пријателка, а сега...

Јутјуб ѕвездата Лена Нерсесијан, позната како “Lena the Plug” се прослави во јавноста кога отворено призна дека ѝ дозволила на својата најдобра пријателка Емили...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
Fri
16 °
Sat
10 °
Sun
11 °
Mon
13 °
Tue
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО