Брачната двојка Плевнеш открива: Имаме ноќна активност која трае 4 часа (ВИДЕО)

1529

Брачната двојка Плевнеш во интервју за естрадниот магазин „Бекстејџ“ зборуваа за својот брак, ја раскажаа љубовната приказна, но открија и детали поврзани со нивната интима.

Имено, освен што се пофалија дека животот во Париз им е како на филм, тие открија и дека имаат поприлично добра кондиција кога станува збор за активности во спалната соба.

Што се кажаа, погледнете во продолжение, во видеото:

loading...