Почетна тагови контејнери

таг: контејнери

Мечки во Галичник бркаат по контејнери!

Соопштение на страницата МЗ Галичник: Веројатно сте забележале дека летово, секое утро, низ цел Галичник наоѓаме превртени контејнери. Не се работи за невкусни шеги! Всушност,...

Сензори на 30 контејнери низ Скопје за да покажуваат кога се...

ЈП „Комунална хигиена“ постави сензори на контејнери низ Скопје да покажуваат кога се полни. Уредите сега за сега се поставени само на подземните контејнери...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
6.2 ° C
7 °
5.6 °
38 %
0.5kmh
0 %
Sun
21 °
Mon
22 °
Tue
18 °
Wed
20 °
Thu
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО