Почетна тагови ќелавост

таг: ќелавост

Истражувањата откриваат: Ќелавите мажи со поголем ризик за да заболат од...

Ќелавите мажи може да бидат изложени на поголем ризик да имаат потешки симптоми од Ковид-19, покажуваат новите докази. Врската е толку силна што некои истражувачи...

Сега е јасно зошто Дејвид Бекам не го вади капчето од...

Дејвид Бекам, меѓу другото, е познат по своите интересни фризури, но изгледа дека наскоро нема да го гледаме како експериментира… Во британските медиуми се појавија фотографии...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО