Почетна тагови катица

таг: катица

(ВИДЕО) Катица однесена во СЈО

https://www.facebook.com/dw.macedonian/videos/1188246134712817/

Германски „Шпигел“: Осомничената хеpоина на Шарената револуција

Се сметаше дека не можат да бидат корумпирани. Нивниот авторитет беше симбол на владеење на правото во земјата. Но, сега постои coмнеж дека е...

Мицкоски: До мене стигна информација дека готова била Катица

„Одговорност мора да има“ е ехото кое деновиве силно татне, кажано од домашните политичари, аналитичари и граѓани, но и од претставниците на меѓународната заедница....

Ла Верита: Пендаровски ги пушта низ вода специјалната обвинителка и премиерот

Претседателот Пендаровски ги пушта низ вода специјалната обвинителка и премиерот. По нашите откритија по однос на случајот со изнудата, Србија и САД бараат транспарентност....

Катица Јанева се појави во СЈО! Пронајден и вториот телефон!

Специјалната обвинителка во оставка, Катица Јанева, денеска се појави во просториите на СЈО, дознава Алсат. Дополнителни информации сѐ уште не се откриваат, но пред влезот...

Видео: Село гори, Катица се чешла – На социјалните мрежи се...

На социјалната мрежа „Фејсбук“ се појавија неколку видео-снимки од специјалната јавна обвинителка Катица Јанева во фризерски салон во Скопје. Засега не е познато кога е...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
20 ° C
20 °
20 °
88 %
1kmh
40 %
Sun
29 °
Mon
31 °
Tue
32 °
Wed
32 °
Thu
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО