Почетна тагови хелиникон

таг: хелиникон

Мегапроект во Грција: Атина никогаш повеќе нема да биде иста. Ова...

Сè е подготвено за почетокот на изградбата на првите облакодери во Атина и започнувањето на проектот „Хелиникон“. Современиот комплекс ќе биде лоциран на местото...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО