Почетна тагови хакери

таг: хакери

“Анонимус” до партиите: Со Албанец премиер ќе ја превртиме Македонија наопаку

Хакерската група од Македонија, "AnonOpsMKD", дел од глобалната група "Anonymous", која на денот на изборите го нападна агрегатот "Time.mk", прати закана до сите македонски...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО