Почетна тагови Филип Божиновски

таг: Филип Божиновски

Двојна прослава во домот на македонскиот пејач: На ден пред неговиот...

Среќни и радосни вести пристигнуваа од домот на македонскиот пејач. Имено, некогашниот финалист во „Ѕвездите на Гранд“, Филип Божиновски и неговата сопруга Сања Митровски за...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО