Почетна тагови Еван Максвел

таг: Еван Максвел

Магдевски се врати во Аеродром

МЗТ Скопје Аеродром објави ново засилување. Во составот по едногодишна пауза, се враќа репрезентативниот плејмејкер Андреј Магдевски. 26-годишниот кошаркар повторно ќе го носи дресот на...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО