Почетна тагови Естудиантес

таг: Естудиантес

Реал Мадрид го врати својот “кралски плеј” (ВИДЕО)

Серхио Родригез се врати во Реал Мадрид. Двократниот евролигашки шампион, повторно ќе го облече дресот на "кралскиот клуб" по шест годишна пауза. 36-годишниот ветеран кариерата...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО