Почетна тагови Ерлинг Халанд

таг: Ерлинг Халанд

Жесус пред премин во Сериа А

Напаѓачот на Манчестер Сити, Габриел Жесус е на излезна врата од Манчестер Сити. Тренерот на тимот, Пеп Гуардиола се изјасни дека (по доаѓањето на најновото...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО