Почетна тагови Енди Руиз

таг: Енди Руиз

Бокс корнер-Силен судир во Лос Анџелес (ВИДЕО)

Рано утрово, се случи долгоочекуваниот судир во тешка категорија помеѓу поранешниот светски шампион Енди Руиз и Луис Ортиз. Беа потребни сите 12 рунди за да...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО