Почетна тагови елена ристеска

таг: елена ристеска

Елена ги распамети фановите – по долна облека се растегна по...

Велат дека  за убав ден и позитивна енергија, најдобро е веднаш по отворањето на очите, убаво да се протегнеме во креветот, а ако имаме...

Елена Ристеска: „Жално е што моите емоции ги скверневат за лајкови!“

Пејачката Елена Ристеска деновиве беше гостинка во студиото на „Репортер“. Во рамки на интервјуто пејачката зборуваше за својата козметичка линија, „ЕРА“, како и за...

Eлена Ристеска за мајчинството: „Ако не најдам партнер, во план ми...

Македонската пејачка Елена Ристеска музичка кариера ја стави во втор план, а неодамна започна сопствен бизнис односно козметичката линија „ЕРА“. Пејачката гостуваше во естрадниот магазин...

Провокација во црн фустан со шлиц до препони: Елена Ристеска откри...

Пејачката Елена Ристеска по долга и макортпна посветеност, успеа да стигне до зацртаната цел и да го има во раце производот кој го посакуваше,...

Елена ги распамети фановите – по долна облека се растегна по...

Велат дека  за убав ден и позитивна енергија, најдобро е веднаш по отворањето на очите, убаво да се протегнеме во креветот, а ако имаме...

Елена Ристеска на крај на летото се разголи покрај базен, немаше...

Пејачката Елена Ристеска изминатиот период е преокупирана со својата козметичка линија ЕРА и промоцијата, пласманот и продажбата на двата парфеми, женски и машки, кои...

Ова е единствената причина поради која Елена Ристеска не заминува оттука...

Внуката на Елена Ристеска, Делфина, наполни шест години, а по тој повод ѝ беше организирана роднеднска забава за најблиските. Се разбира, не изостана ни убавата и...

Со душа го чекаше овој момент: Честитки пристигнуваат на адреса кај...

Македонската пејачка Елена Ристеска освен тоа што може да пофали со  музичка кариера, сега може да се пофали и со нов бизнис на кој...

Елена Ристеска во жешко бикини ја отвори сезоната на летни сништа

Ова лето ќе се памти… И тоа по многу нешта. Затоплувањето на времето наместо да ја стиша корона епидемијата, кај нас уште повеќе ја...

Елена Ристеска стопена од изненадувањето кое не го ни насетуваше (фото)

Пејачката Елена Ристеска по долга и макортпна посветеност, успеа да стигне до зацртаната цел и да го има во раце производот кој го посакуваше,...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО