Почетна тагови економска помош

таг: економска помош

Димитриеска-Кочоска: Лицемерно е да се каже “очекувам солидарност од администрацијата”, а...

Фејсбук статус на дополнителната заменичка министерка за финансии, Гордана Димитриеска-Кочоска. Почитувани, Не знам која е потребата Владата во континуитет погрешно да ги преставува работите пред граѓаните. Прво,...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО