Почетна тагови Џим Тарнер

таг: Џим Тарнер

NBA колумна на Димитар Младеновски-Џа Морент заборави дека и за него...

Џа Морент влегува во сериозни проблеми. All-Star бекот на Мемфис Гризлис, нема да игра барем во следните два натпревари по одлука на раководството на тимот....
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО