Почетна тагови џејмсхарден

таг: џејмсхарден

NBA со Димитар Младеновски-Нова возбудлива кошаркарска ноќ

Уште една бурна и исклучително интересна кошаркарска вечер.По петочниот двобој во Портланд помеѓу Блејзерси и Мавси, следуваше реванш во Тексас. Овој пат Лука Дончич...

NBA со Димитар Младеновски-Бурна кошаркарска ноќ (ВИДЕО)

Синоќешната богата NBA програма содржеше 10 интересни натпревари.Најпрво, Бруклин ја продолжи својата победничка серија победувајќи на гости против Индијана во "Бенкерс Лајф филдхаус" со...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Историска вечер на Џејмс Харден (ВИДЕО)

Од синоќешната NBA програма го издвојуваме дуелот помеѓу Сан Антониo Спарс и Бруклин Нетс.Во неизвесен меч во кој беа потребни дополнителни 5 минути игра...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО