Почетна тагови Џеј

таг: Џеј

NBA-Дурент се сели во Феникс, “Лејкерси” со нови промени

Кевин Дурент се сели повторно на Запад. Според информациите кој пристигнуваат од САД, еден од најдобрите стрелци во лигата преминува во тимот на Феникс Санс. Во...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО