Почетна тагови Џафет Танганга

таг: Џафет Танганга

Милан носи ново засилување од Англија? (ВИДЕО)

Милан е пред потпис со силен дефанзивец. Џафет Танганга од Тотенхем е пред премин во шампионот на "чизмата". Според италијанските медиуми преговорите за негов ангажман...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО