Почетна тагови дурловски

таг: дурловски

Дурловски: Деновиве, господинот Малески, изгубен во времето си го барал семето,...

Оперскиот пејач Игор Дурловски на својот фејсбук профил му се обрати на Денко Малески и напиша: Деновиве, господинот Малески, изгубен во времето си го барал...

Дурловски: Кралицата е ѕвезда број 1

По вчерашното апсење под сомнение за вршење рекет на Боки 13, социјалните мрежи се преплавени со шеги. Па така и Игор Дурловски го даде...

Дурловски: Доколку сум знаел за вакво сценарио за 27, осудете ме

Доколку најдете доказ за било какво мое учество, планирање, намера да бидам дел од некакво сценарио за 27 април осудете ме. Не...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО