Почетна тагови дрвја

таг: дрвја

Откорнати дрвја, искршени приколки и уништени автомобили: Силното невреме направи пустош...

Охридско-преспанскиот регион вчера беше зафатен од силно невреме, проследено со ветер и дожд. Според фотографиите и видеата од социјалните мрежи, невремето кое вчера траело половина...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
few clouds
-4.4 ° C
-2.2 °
-6 °
92 %
0.3kmh
24 %
Sat
8 °
Sun
9 °
Mon
4 °
Tue
8 °
Wed
11 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО