Почетна тагови Дрејмонд

таг: Дрејмонд

NBA-Видео од судирот помеѓу Грин и Пул!

Веќе објавивме за инцидентот на тренингот на Голден Стејт Вориорс, помеѓу Дрејмонд Грин и Џордан Пул. https://www.mkvesti.mk/nba-voinite-se-sudrija-megju-sebe/?fbclid=IwAR1gjmCOjdXIFYQ8UnFVB3QaPUpfszP6dxtaAYgQU3Hc91nOFQE0K3F6XVQ На социјалните мрежи исплива видео запис од несекојдневната ситуација....
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО